O nas

W listopadzie roku 2010 powstała idea utworzenia Stowarzyszenia Sportowego ukierunkowanego na sport szczególny jakim jest golf.
Stowarzyszenie Sportowe Vistal Golf Club zostało zarejestrowane 15 kwietnia 2011 roku. Celem powstania Klubu jest propagowanie gry w golfa ze szczególnym uwzględnieniem pracowników oraz współpracowników Grupy Kapitałowej Vistal.
W całej grupie nastąpiła pełna mobilizacja a pracownicy rozpoczęli grę traktując ją jako przygodę, kierunek ku poprawie zdrowia a przede wszystkim walkę z samym sobą.
Wymógł statutowy ilości członków spełniony został przy rejestracji naszego stowarzyszenia a w dniu dzisiejszym ilość członków została podwojona i jest nas 43 osoby.
Propagowanie gry w golfa realizujemy poprzez organizację wakacyjnego turnieju Vistal Golf Cup rozgrywanego na polu golfowym w Tokarach.
Zadania jakie sobie stawiamy są bardzo ambitne, czego dowodem jest organizacja powyższego Turnieju już trzeci raz. Corocznie turniej kończy się finałem na polach golfowych poza granicami Polski.
Okres zimowy, który nie sprzyja grze na polu golfowym spędzamy trenując na dwóch symulatorach, których jesteśmy właścicielami.
11 marca 2013 roku zostaliśmy przyjęci do Polskiego Związku Golfa. Traktujemy to jako wyróżnienie, które mobilizuje nas do dalszych działań.
Cele, które sobie stawiamy dotyczą szkolenia juniorów jak również rozwoju graczy z dużym doświadczeniem oraz seniorów.
Naszą krótką historię możemy zdefiniować hasłem:

Golf jest grą dla wszystkich

Wszystkich chętnych chcących uprawiać tę ciekawą dyscyplinę wraz z jego szczególną etykietą golfową serdecznie zapraszamy

 
-->